Bali

30.08.2018

Milý deníčku,

let na Bali trval zhruba 18 hodin s jedním mezipřistáním. Bylo to trochu náročnější, ale když máte vedle sebe osobu, kterou milujete zvládáte to líp. 

No po příletu na Bali jsme se ubytovali v těchto bungalovech, které jsou absolutně nádherné. Možnost koupání v bázenku nebo přímo v křišťálovém  moři hned z terasy, no komu by se to nelíbilo. Na Bali jsme si užívali 14 dní a jeden týden jsme se učili s Willem surfovat. Ze začátku to bylo docela náročné, ale asi po třech dnech jsem si to neskutečně užívali. Pak jsme se byly potápět a měli jsme výlet na kolech v rýžových polích. Jinak jsme s Willem chodili na pláž, kde jsme jeden večer měli piknik. Západ slunce, výborné jídlo a jen mi dva, prostě to byla nádhera. Jinak Will fotil já byla občas modelkou a moc jsme si to užívali. Byly dny kdy jsme jen odpočívali, četli knížku nebo se dívali na seriál. Někdy jsme na pláži dělali akrobatické prvky a docela nás bavila reakce ostatních lidí, když to viděli. Někdy mi Will půjčil foťák tak i já jsem udělala pár fotek, které se podle mě moc nepovedly, ale Will říkal, že jsou dobré. A on by to měl vědět, když to studuje. Jinak jsme si to užili a opět s holkama jeli kamarádky. Byly jsme hrát golf a docela jsme si to užili i když holky to moc nebavilo, ale našli si zábavu a fotily nás u toho. Některé fotky jsou fakt moc vtipné. Celá dovolená byla nádherná a užila jsem si ji. 
No a teď už žádné zahálení a hurá na brigády. Will chodí dva dny do školy, kvůli tomu časopisu a tři dny k tomu fotografovi. Jinak se vídáme večer u Willa doma, protože to k nim mám z brigády blíž. A je to geniální, protože mi autobus staví hned před brigádou. Jinak vždy udělám večeři a pak se díváme na seriál nebo si jen povídáme.
S dalšími zážitky se snad ozvu brzy

Zatím se měj 

Tvá Lea